Americký DJ a hudební producent z Washingtonu, D.C., v současnosti se sídlem v Brně, České republice. Má 20 leté zkušenosti jako DJ a 14 let jako hudební producent. Je také technickým manažerem programu ve Vibe Clubu Brno a zakladatelem akce Nocturne Number. Dnes vydává pod některými z top 10 labelu na světě a dalšími uznávanými labely,  jako jsou Autektone (T78), Agile Recordings (Uto Karem), IAMT (Spartaque), Prospect Records (Hollen), Renesanz (Balthazar & JackRock) ), a mnoho dalších.
James D je suportován a hraný jmény jako jsou, Monika Kruse, Deborah De Luca, Robert Capuano, Spartaque, Zimmz, Nakadia, Anna Reusch, [WEX-10], Gaston Zani, Ben Teufel, Oscar Escapa a mnoha dalších.
A to releasy na vysoce respektovaných labelech, jako jsou Orange Recordings, Ballroom Black, Black Snake Recordings a další, díky tomu si v České republice, ale i v zahraničí získal jeho zvuk ne malého uznání.
Pouze čas ukáže, jaké skvělé věci přinese tento nadějný umělec na scénu v příštích letech – díky trpělivosti a vytrvalosti to nebude otázka „pokud“, ale „kdy“.