Jsem obyčejný spokojený člověk, hrdý táta skoro dospělého syna, sportovec a milovník dobré kávy. Taky profesionální tester svíčkové, nadšenec z nakousnutýho jabka a své fototechniky. 

Svůj první dospělej foťák jsem vzal do ruky poté co mi umřela máma. Potřeboval jsem otočit svět vzhůru nohama a za těch pár let mám pořád pocit, že mě to nadšení nechce opustit.
Nikdy jsem nedoufal, že bych mohl fotit svatby v zahraničí, nebo největší republikové plesy a ono se to už několikrát stalo. Díky tomu, že se každý den snažím posouvat dál, hledat lepší světlo nebo jen tak přemýšlet u procházení,
dělám postupně krůčky k lepším výsledkům. Jestli mě ale něco fakt baví, tak poznávat nové lidi, jejich příběhy, koukat na vzájemné úsměvy a tyto momenty potom předávat dál díky naší společné radosti nad tím co vzniklo.
Fotografování se brzy stává mojí prací i koníčkem zároveň a to je ta nejlepší kombinace jakou jsem si mohl přát. Mimo focení se každý den věnuji postprodukci a svoje nové znalosti pravidelně předávám lidem, kteří mají chuť se naučit něco nového.