Ať už poptáváte Svatebního DJe, párty DJe, nebo Dje pro vaši firemní oslavu či kongres, zajisté jste se ujali nelehkého úkolu. Všechny tyto druhy DJs jsou pilířem zábavy, ať už se chystáte pořádat svatbu, narozeniny, večírek, konferenci, či jiný druh eventu, který vyžaduje profesionální přístup.

Drtivá většina našich DJs, které obsazujeme na patřičnou událost dle jejich specializace, mají zpravidla více než 20 let zkušeností s tím, co nabízejí. Ne každý DJ dokáže perfektně zvládnout celodenní svatbu a jiný zase uspokojit mnoho požadavků ze strany firem a jejich event manažerů, kterým by vždy měli být při významných událostech jako jsou např. konference k ruce. Naše služba tedy spočívá jak v nazvučení i osvětlení prostor, tak i ve výběru toho správného DJe / moderátora, který bude vašemu typu akce nejvíce vyhovovat.

Pokud tedy plánujete pořádání některé z těchto výše uvedených událostí, ať už s kapacitou do 50 lidí, nebo velkokapacitní sál, neváhejte vyplnit nezávazný poptávkový formulář a zarezervujte si tak za včas ve zvolený termín služby DJe, ozvučení, osvětlení a případně moderování vašeho významného dne. Po vyplnění základních údajů vás budeme do 2 pracovních dní kontaktovat, upřesníme si několik málo dalších detailů a pokusíme se vytvořit nabídku, která překoná vaše představy. 

Děkujeme za projevený zájem o kurz, budeme Vás kontaktovat.
There was an error trying to send your message. Please try again later.